| dani2138 a întrebat:

Am o mica intrebare de curiozitate, cel mai bun prieten al meu a avut un deces in familie, si chiar vreau sa fiu acolo pentru el. Insa, eu lucrez, si mi-am cerut o zi libera pentru deces in familie, mi s-a afirmat insa am fost informata ca trebuie sa duc certificatul de deces, fapt pe care nu il pot face. Ce se intampla daca nu voi duce certificatul de deces la locul de munca?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa ai o zi de absenta nemotivata si care nu-ti va fi platita, daca nu te intelegi cu seful sa recuperezi acea zi.