| Diiiaaa a întrebat:

Bună am şi eu o întrebare legată de banii de liceu.
Anul trecut am depus dosarul pentru aceşti bani. Trebuie reînnoit pentru a putea beneficia de ei şi în acest an şcolar?
Sper că aţi înţeles întrebarea. Dau fundăhappy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dosarul trebuie depus in fiecare an, deoarece se pot schimba datele din el, cel putin se schimba clasa. Numai bine!

10 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Da,stiu ca pe colegi mei i-au pus si in clasa a 9-a si a 10-a.La fiecare inceput de an scolar se face dosar pentru burse de merit, bani de liceu...

| natural a răspuns:

Da trebuie reinoit. sper ca te-am ajutat

| danyelo112 a răspuns:

Nu trebuie innoit.trebuie sa il faci din nou cu tot ce cuprinde.adica trebuie sa o iei de la capat si sa il faci happy

| xLouana a răspuns:

Da cam prin octombrie trebuie reinoitwinking

| user1234554321 a răspuns:

Da trebuie sa il refaci in fiecare an intreaba la secretariatul scoli funda

| ManDown a răspuns:

In fiecare an sscolar trebuie refacut doasarul...winking

| Alandalaa a răspuns:

Da, trebuie.

| ancutza_2418 a răspuns:

Da in fiecare an trebuie facut

| arhanghel_9656 a răspuns:

Asta depinde de director

| madalina_7908 a răspuns:

Pai du-te si reinoeste dosarul ca sa poti beneficia si anul acesta de bani