| Gelica_Morosanu_1986 a întrebat:

Bună,as dori un site bun pentru chestionare, câteva recomandări?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In ce domeniu ar dori (an)Gelica să fie?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înțelegi prin chestionare? Sondaje de piață? Să generezi tu chestionare? Site de întrebări și răspunsuri? Quora.

| NLS a răspuns:

Https://www.drpciv.ro/dlexam

Am facut teste doar de pe site-ul oficial DRPCIV, adica linkul de mai sus, si am luat 25-23-24
(probleme cu plecatul din rampa si alte mici chestii unde am fost pur si simplu neatent m-au fortat sa dau de 3 ori)

Bonus: in perioada cand am invatat si cand am dat primele 2 examene, am avut o persoana draga ce se stingea de cancer sub ochii mei.

| Vântulalb a răspuns:

Ce fel de chestionare?
Din cele de cultura generala gen "Cine stie, raspunde"? Sau cele de logica matematica? Sau de istorie, geografie, biologie... care?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de chestionare? Sondaje, chestionare auto? Dacă te referi la chestionare auto recomand școala-rutiera.drpciv.ro, concomitent cu site-ul oficial drpciv.ro

| whitelore00 a răspuns:

Kahoot e cel mai bun
Recomand