| HereToHelp123 a întrebat:

Astazi am cumparat o mini-boxa (care se poate conecta la telefon). Vanzatoarea a probat-o (doar radio) si mergeam.Am zis ca e ok.Am ajuns acasa,si e praf. Butonul de POWER e bagat inauntru,cand l-am apasat efectiv a intrat de tot. Toate celelalte butoane sunt blocate, locul unde pui cardul sta stramb. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Mergi cu boxa inapoi, dar exact asa cum ai luat o, cu bonul fiscal si in cutia ei originală ( cutia de carton in care era ), daca nu m ai ai cutia nu ti o schimbă. De unde esti si din ce magazin ai cumpărat o, era special de electronice? Mersi.

| clumsyF a răspuns:

Daca mai ai bonul fiscal returneza boxa.Fa protestatii. Ca daca duci boxa la reparat iti intre 50-100 cel mult sigur.