| darkprincesskiss a întrebat:

Ce ziceti se aproba proiectul de lege cu privire la obtinerea permisului de conducere de la 17 ani?

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, această lege este deja în Austria şi încă două ţări. La noi în România se pot multe lucruri, doar noi să ne dorim o schimbare, dacă am respecta mai des legile iar natalitatea să revină la loc totul este ok. Sunt sute probleme pe lume care au răspunsuri, orice problemă are un răspuns, deci da, eu unul sunt de acord cu legea asta şi multe altele, doar să se pună în aplicare.
O seară frumoasă!