| maria090909 a întrebat:

Cum as putea sami aflu parola pe odnoklassniki.ru daca imi stiu loghinul.Si am pierdut telefonul pe care eram intregistrata. ajutatima va rog frumos.ms mult

3 răspunsuri:
| Menker a răspuns:

Întri pe site. Dupa apeși pe Забыли пароль или логин? Dupa scrii login-ul tău și codul. Vei primi un mesaj pe email pentru a-ți schimba parola de pe site.
Succes happy

| dordea a răspuns:

Trimite un mail la odno-sparge@mail.ru cu urmatoarele date (exact in aceasta ordine!):, parola ta de odno,
loghinul victimei, loghinul tau
Este foarte important ca
parola sa fie introdusa corect!
Parola ta este ceruta pentru a valida cerinta facuta la yahoo messenger. Acest mail va da peste cap Yahoo Helperul si in maxim 2 minute ve-ti primi un mail parola victimei.
Garantez 100% ca merge! EU am aflat f multe parole. big grin Succes!"

| dordea a răspuns:

Pixlr editor, se poate descarca de pe chrome web store sub denumirea de Photo Editor