| maria090909 a întrebat:

Salut.Cum as putea sami aflu parola de pe odnoklassniki.ru daca stiu loghinul? Si am pierdut telefonul de pe care eram inregistrata, iar atunci inca nu aveam email.Va rog mult ajutatima.

4 răspunsuri:
| DanScutaru a răspuns:

Pe pagina de logare odnoklassniki este Забыли пароль или логин? Intra acolo si scrie loghinul sau mai bine numarul de telefon de pe care a fost inregistrat contul si mai departe e simplu, ori iti trimit parola pe mobil ori iti dau un cod nu mai stiu precis... Succes

| Ghenadii_Cabatut_1984 a răspuns:

Trimite la adresa de mail parole.ok.ru@mail.ru si scrie 1)nume de utilizator 2)password 3)victima

| dordea a răspuns:

Trimite un mail la odno-sparge@mail.ru cu urmatoarele date (exact in aceasta ordine!):, parola ta de odno,
loghinul victimei, loghinul tau
Este foarte important ca
parola sa fie introdusa corect!
Parola ta este ceruta pentru a valida cerinta facuta la yahoo messenger. Acest mail va da peste cap Yahoo Helperul si in maxim 2 minute ve-ti primi un mail parola victimei.
Garantez 100% ca merge! EU am aflat f multe parole. big grin Succes!"

| anonim09874 a răspuns (pentru dordea):

Eu am trimis mesaj la emai-lu asta si nu mi-a venit nimic