| Saddest a întrebat:

Buna, din 15 iunie ce tari sunt pe lista care intra in izolare la domiciliu? Daca vine cineva din Germania intra in izolare dupa 15iunie?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai rabdare sa vezi daca se mai voteaza sau nu prelungirea starii de alerta prima data. Daca se voteaza ai sa vezi ai normele

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Parca la televizor ieri spuneau ca nu se mai intră in carantină după 15 iunie, nici ei nu stiu, azi zic ceva, maine neagă ce au zis azi, naiba mai stie, asteaptă si o sa vezi pe parcurs ce se va intampla, fi atent(antenă) la stiri.

| Sofer a răspuns:

Urmărește știrile. Dacă nu se schimba, o sa fie tot asa carantina 14 zile.