| Madalinagabriela123 a întrebat:

Dupa incheierea perioadei de izolare la domiciliu(am venit din alta tara)am inteles ca dsp sau medicul de familie trebuie sa elibereze o foaie pentru a putea iesi afara, intrebarea mea este cine imi va inmana aceasta foaie? Vin ei la adresa sau trebuie sa merg eu la dsp/medic de familie? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Paula2018 a răspuns:

Te pot ajuta ei telefonic. Din cate am inteles sunt cazuri in care vin sa te verifice si o pot aduce sau daca nu ai prezentat simptome o sa o ridici in urmatoarea zi dupa ce se termina izolarea.