| Mayy a întrebat:

Imi poate cineva explica ce inseamna mai exact consultant internship? Si ce atributii are?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scrierea proiectelor si planurilor de afaceri pentru clientii companiei in scopul atragerii fondurilor nerambursabile conform legislatiei in vigoare si normelor de aplicare.
Gestionarea relatiilor cu finantatorii si institutiile statului.
Intocmirea documentatiei de tragere a fondurilor.
Implementarea si monitorizarea proiectelor castigatoare.
Astea sunt de principiu. Depinde si de director. El iti face fisa postului unde poate scrie orice.