| Girly97 a întrebat:

Buna! La inceputul lunii aprilie sunt asteptata pentru evaluarea practica si instruirea ca operator de calculator. Este cineva de aici care a fost in trecut operator de calculator intr-o sectie de votare? Ma intereseaza foarte mult cum va fi aceasta evaluare practica si cat de dificila este.
Multumesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai mai pus de cateva ori aceasta intrebare si se pare ca nimeni de pe TPU n-a mai fost in situatie.
Te sfatuiesc sa intrebi la primarie cine a mai fost la alegerile din 2020 si sa intrebi pe unul dintre aceia.