| ruxandracollo a întrebat:

Buna ma intereseaza si pe mine niste site-uri cu scoli fara frecventa in Bucuresti sectoru 4 am 16 ani si am facut dor 6 clase. si acum as vrea sa ma duc iarasi sa termin... mss mult

2 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Liceul Teoretic "DECEBAL"
Are Invataman gimnazial cu frecventa redusa (clasele V-VIII)
Liceul Teoretic "Nichita Stanescu"
Ar Invatamant gimnazial (cate 2 clase de V, VI, VII, VIII-a.)
Cam astea sunt cele care le stiu :d Sunt in sectorul 3. Bafta! E foarte bine ca te gandesti sa te apuci de scoala happy

| ruxandracollo explică (pentru Gumitzza5):

Multumesc... eu vreiam prin sec 4... dar oricum mss mult