| Mikezilla a întrebat:

Pentru inscrierea la probele de aptitudini la Tonitza este nevoie de certificat de nastere legalizat?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eventual iti trebuie copie legalizata de pe certificatul de nastere, originalul nu se legalizeaza, fiind un act perfect legal.
Oricum o sa ai nevoie de copie legalizata pentru orice liceu, asa ca iti faci doua.

| alessia5158 a răspuns:

Iti trebuie o COPIE dupa certificatul de nastere --- copia trebuie sa fie legalizata la notar. Vezi confirmarea :http://tonitzabucuresti.licee.edu.ro/admitere.html