| pitbull93 a întrebat:

saptamana viitoare voi da examenul pentru scoala de soferi proba teoretica si am inteles ca s-a schimbat ceva in codul rutier. eu am invatat din cartea din 2011. imi puteti zice care sunt schimbarile?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In anul 2011 au fost facute unele schimbari prin OG nr.5 din 26 ianuarie 2011, care a fost aprobata, cu unele modificari, prin Legea nr.161 din 11 iulie 2011. Acestea se refera la cauciucurile de iarna si masele autorizate ale vehiculelor. Gasesti aceste acte normative pe internet. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult succes si mare atentie:nu te grabi sa raspunzi; daca ai invatat cit de cit, sala o pierzi din neatentia corespunzatoare.Incet si bine.Mult noroc.