| paupaulapaulina a întrebat:

Buna seara all; d.
Am o mare problema deci va rog tratati cu seriozitate straight face.
Contul meu de Yahoo a fost facut de o persoana pe care acum e imposibil sa o contactez, contul mi-a fost blocat... in schimb am reusit sa intru pe Mail pentru cateva clipe si am reusit sa vad ca cineva mi-a schimbat parola azi in jurul orei 13.
Deci, cineva mi-a schimbat parola ceea ce ma impiedica sa imi accesez contul.
Daca exista cineva care ma poate ajuta sa imi recuperez parola va rog lasati mesaj!
Mentionez ca nu am dat parola nimanui si nimeni nu a avut acces la PC-ul meu :d.
Va rog chiar daca nu va pricepeti, dar aveti prieteni, rude sau etc. cer ajutor!
Mentionez ca mi-au fost puse in pericol datele personale :d.
P. S. : Dau fundita si orice alt tip de ajutor [ pe care sunt capabila sa` l fac ]

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

Incerc sa te ajut eu. big grin in primul trebuie sa stiu daca ai un alt mail asociat cu acsta.Si as mai vrea sa stiu daca ti s-au spus intrebarile acelea pentru recuperarea parolei adica de genul"Your favorite author? "