| IolandaaEnee12345 a întrebat:

Buna seara! Am depus dosarul ipotecar pentru o casa, iar astăzi cei de la ANAF au primit alerta deoarece luna trecută am luat mai puțin bani decât in mod normal, cu 15 milioane. Menționez ca am luat banii in avans pe concediu cu o luna înainte și de aceea salariul luna trecută a fost mai mic. Ce pot face? Un sfat, va rog!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu ce legatura si atributii are ANAF cu creditul tau ipotecar.
Vei expune bancii situatia si nu vad sa se intample ceva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

| mi25 a răspuns:

Sa-mi spui si mie unde se dau salarii de ordinul milioanelor, sa ma angajez si eu.laughing
Mai oamenilor, reveniti cu picioarele pe pamant! Milioanele nu se mai folosesc de 15 ani!