| AlexSalling a întrebat:

Daca vrei sa-ti faci o firma de transport si dispui de resursele necesare, exista vreo limita de vechime pentru autocarele pe care vrei sa le achizitionezi? Auzisem in trecut ca autocarele nu pot fi mai vechi de anul 2014 pentru a putea realiza curse din tara in afara tarii. Acum, in tara poti folosi tot tipul de autocare, am vazut si autocare din anii 90 care inca isi fac drumul. Multumesc!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ai autocare care tin 5 ani cel mult de cand au fost luate in leazing nu merita sa te bagi. O sa ai datorii si multe belele. Codreanu cu jafurile lui a fost amendat cu mii de €