| AdrianaBacescu a întrebat:

Peste 5 ani cand va fi alegeri pentru un nou presedinte, cine mai participa la alegeri?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu esti foarte clara, intrebi de candidatii la presedintie sau de alegatori?
Candidatii actuali, inclusiv cel ce va fi ales pot participa si peste 5 ani, la fel si altii care vor indeplini conditiile cerute de lege.
De asemenea si alegatorii, precum si cei care vor implini varsta de 18 ani la data alegerilor.

| AdrianaBacescu explică (pentru Ioandelasal):

Sunt curioasa? sa-mi sa spun toti candidatii peste 5 ani.

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

rolling on the floor

| Nonameagain a răspuns:

Nu avea tu grija, apar ei doritorii de ciolan de unde nici nu crezi.

| هوراس a răspuns:

Nu se știe ce va fi mâine dar tu întrebi ce va fi peste 5 ani laughing

| Ventilator12345 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim happy