| BogDBF a întrebat:

Poate sa-mi spuna si mie cineva de unde as putea scoate cazierul fiscal din Bucuresti? (ma refer la o locatie)

Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cazierul fiscal se elibereaza de ANAF din sectorul in care ai domiciliul.
Vezi aici adresele:
https://www.anaf.ro/......ucuresti/! ut/p/a1/hc7LDoIwEAXQb2HBlo4FGnDXgElDjG58YDcGklowlZJS4fetxg2Jj9nNzZncQRyViHfV2MrKtrqr1HPn5MwWjDCc4CLZ7DOg2QHnEVlhIJEDJwfgy1D4d39EfE62JI8dYTscpWkIgN_gR0WBuFS6fr17ol0dJhJxIy7CCBPcjYsba_th6YMP0zQFUmupRGD0J9_owaJyzvpbCddYjWvqeQ8s77Q6/dl5/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/

3 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

De la orice secție de poliție. Ai nevoie să plătești mai întâi 10 lei taxa pentru cazier, timbre fiscale, apoi te duci cu astea la secție îți dă o cerere tip, o completezi și asta-i tot.

| BogDBF explică (pentru wannabe):

Ala e cazierul judiciar, ma interesa cel fiscal.

| wannabe a răspuns (pentru BogDBF):

Îmi cer scuze. Am făcut o confuzie.