| MexicanMotorMafia a întrebat:

Buna,TPU.Am invatat toata legislatia rutiera de pe o carte din 2013, si acuma vreau sa dau de permis, am facut si chestionare de pe aplicatii de pe android si de pe site-uri si nu gresesc nici un chestionar.Dar daca fac chestionare de pe site-ul "i-drpciv.ro" gresesc o gramada de chestionare si nu stiu de ce.Mam gandit ca poate e site-ul slab. Oare de asta? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| ady000 a răspuns:

Pe android aplicatia "CHESTIONARE AUTO", si pe net drpciv, sau fai toate intrebarile pe scoala rutiera.ro si dupa apucate de chestionare! Trebuie sa iei si chestionarele dupa i drpciv ca sa fii pregatit!