| mimi96 a întrebat:

am o nelamurire in legatura cu o problema conflictuala. Sunt clasa a8-a iar doi colegi de la mine din clasa au ajuns la un conflict fooarte mare. Unul din ei s.a luat de sora mai mica a celuilalt, lovind.o cu piciorul. Acesta la spusele surorii lui ca a fost batuta, s.a dus la el si i.a dat o palma. Cel lovit s.a enervat si a zis ca v-a vedea el... A doua zi si.a chemat tatal la scoala, tatal amenintand agresorul ca treburile nu vor ramane asa si ca din nou va vedea el. A trecut o zi, a trecut doua, insa dupa trei zile vorbele celor doi se adeverise. Tatal care l.a amenintat, l.a asteptat la scoala si l.a pandit pana s.a despartit de colegi si a ramas singur. Vazandu.l singur acesta s.a napustit asupra lui l.a luat de gat si a inceput sa ii dea cu genunchii in burta. Copilul neajutorat a incercat sa se apere dar in zadar, a vrut sa.i dea un pumn dar ametit de bataie nu a nimerit sa.i mai dea nimic. Barbatul mai nervos a inceput sa.l loveasca mai rau si mai brutal pe saracul copil pana si.a pierdut cunostinta si l.a lasat cu geaca plina de sange. L.a vazut o femeie si i s.a facut mila de el, sunand la politie si la salvare. Voi ce parere aveti, de la o palma sa se ajunga pana aici? Am uitat sa mentionez ca tatal-agresor este si jandarm, insa cand a batut acel copil nu era in tura. Parintii baiatului sunt distrusi, are maxilarul strambat, dintii i.au cazut, ochii si capul vanat si umflat... Scuza.ti categooria.

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu cunosc acele persoane dar este in firea mea sa ma enervez la chestii d-astea.Nu stiu de ce.Pur si simplu simt dorinta de a ucide persoana aia.
Sper ca cineva ca mine care are posibilitatea de a ajunge la ala sa il nenoroceasca.

| lanadelsex a răspuns:

Wtf,mai era si politist... dupa mine, solutia e puscaria, clar.asa oameni nu au ce cauta in libertate si mai ales in politie.pana la urma era un biet copil, cum sa-l bati in asa hal?!