| Biencuta40 a întrebat:

Heii
Sunt in Spania si in curand ma Voi intoarce inapoi acasa
Ce ziceti sa.i i.au baiatului de Care imi place?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Depinde foarte mult de ce buget ai...
Poti sa-i iei un ceas sau o esarfa.

Totusi, daca baiatul respectiv nu stie ca il placi inca atunci mai bine nu ii dai niciun cadou.
Daca vrei poti lua ceva si il dai cand e o ocazia mai speciala... ceva intrucat ar fi ciudat sa te duci la el "Stii, nu te cunosc inca, imi place de tine deci tine un cadou."
Daca il cunosti deja atunci ii poti da fara probleme cadoul.

Sarbatori fericite!

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Ceva simbolic, vreo figurina, breloc ceva care sa il duca, cu gandul la Spania.