| puff2012 a întrebat:

Am si eu o mica nelamurire. Sunt manichiurista, execut manichiura la domiciliu, si vreau sa stiu daca este vreo problema daca imi fac putina reclama. gen: sa impart flyere prin oras. Adica ma refer la faptul ca nu am o firma sau ceva anume, s-ar putea sa fie problema? Sa i-au vreo amenda sau ceva? Va rog spuneti-mi si mie care si cum este treaba. Va multumesc mult, si dau fumdita. Tin sa spun ca am calificare in acest domeniu.

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Sa iau*

| VadTot a răspuns:

Normal ca Da!
Atata timp cat nu platesti nici o taxa nici un impozit! laughing
Ai grija sa nu ajungi langa Becalilaughing)

| VadTot a răspuns:

Am uitat sa ti mai spun ceva! Se pare ca esti o mica Evazionista in plina crestere!laughing

| dannyel86 a răspuns:

Promovarea online te-ar putea ajuta. Facebook, Twitter, forumuri de discutie pe subiect sunt si ele modalitati prin care te poti face cunoscuta si extinde sfera ta de activitate. Fluturasii nu mi se pare ca mai au acelasi efect ca inainte. Si e o cheltuiala in plus.

| SaschaM a răspuns:

Ar fi de preferat sa te faci persoana fizica autorizata ca sa lucrezi legal. Poti sa te informezi pe net.