| damyalex01 a întrebat:

am si eu o nelamurire cu taxa asta de poluare! am citit pe ici, pe colo ca se poate da statul in judecata si iti inmatriculezi masina fara plata taxei! cine are informatii sigure despre aceste subiect, orice informatii legate de cat dureaza, cate infatisari, etc, help me please sad! dau funda celui ce ma lamureste :d! Multam' happy

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Citeşte asta:
http://forum.4tuning.ro/......zunar.html

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate si asa, un amic asa face, si-a adus un bmw 320 d si taxa ar fi pe la 1300 euro, insa a apelat la un avocat ca sa o inmatriculeze fara a plati taxa insa are de asteptat, a facut demersurile in august si cam prin martie o sa fie cu masina inmatriculata, deocamdata atat stiu si eu!

| silro a răspuns:

Dureaza foarte mult. daca ai banii mai bine o inmatriculezi si apoi angajezi un avocat, dai statul in judecat si astepti sa iti iei banii inapoi...dar tot o sa dureze ceva.