| DrTerrible a întrebat:

Cat m-ar costa sa traduc (din romana in germana) si sa legalizez o adeverinta? Funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Traducerea costa cca 50 lei pe pagina iar legalizarea semnaturii traducatorului de catre notarul public cca 40 lei pe adeverinta.

1 răspuns:
| ryveenqq a răspuns:

Germana este o limba destul de dificila deci costul este considerabil mai mare in comparatie cu engleza. In primul rand CONTEAZA cate cuvinte ai, platesti ori in functie de fraze sau cuvinte. De exemplu, ai putea platii aproximativ PANA intr-un leu cuvantul.