| Lucitu a întrebat:

sunt abonat la reteaua digi mobil si de curand mi-a venit factura cu 5 euro cost suplimentar.Problema e ca nu pot intelege pe ce mi-a bagat atat cost, pe factura scrie "France MVNO", aveti idee ce este aceea?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

MVNO - mobile virtual network operator. Ai calatorit pe-afara cu el si ai folosit roaming, posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa suni la relatii cu clientii si sa intrebi. Poate e o greseala. N-ar fi prima data.