| Bogdanღ a întrebat:

nu stiu daca are rost sa intreb, raspunsul va fi nu oricum.
Deci, mi-am luat un scaun de birou din piele de la Jysk. Dupa 3 luni, l-am cumparat in martie, am observat ca se "degradeaza " buretele, la locul unde imi asez cotul sau pe spate cand ma las pe el.
Vreo idee daca se poate returna? Sau sa-l schimb pe altul si sa primesc restul inapoi?
Stiu ca e o prostie sa imi cumpar scaun din piele pentru casa, am crezut ca va tine mai mult.

Fara hate pls laughing

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai nici o sansa sa-l returnezi si sa primesti altul dupa 3 luni.

| Ale_Alexandra_2000_gBHA a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si nu mi l-au primit (Carrefour) si cand mi-am luat altul (nu mai stiu ce firma...) mi l-au primit inapoi caci era returnat in primele 30 de zile de la cumparare... Acum depinde de firma tongue Iti urez noroc sa il. poti returnawinking