| emmmaaaaaaaaa a întrebat:

stie cineva un birou notarial pentru legalizari, in Piatra Neamt mai ieftin? Funda

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Str. Mihai Viteazu nr. 15, bl. B 27, sc. A, parter Piatra Neamt
Telefon: 0233620876
S-ar putea sa fie mai ieftin cu 24 % fata de restul birourilor.

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Pe str Petru Rares(Paulista, daca esti din Piatra, trebuie sa stii) la parterul unui bloc, dintre Scoala 12 si berarie. Daca ai timp sa te plimbi, intreaba la unul, la altul, spunind ce problema ai si compara!

| N0xEterniS a răspuns:

Pai la muzeul ala de pe langa pietricica.