| larylri a întrebat:

vreau si eu sa stiu ce acte trebuie pentru depunere acte de pasaport electronic si eliberare pasaport... Fundaaa.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La dosar se depun copiile, originalele le duci pentru verificare.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie sa completezi o cerere tip (o primesti la pasapoarte), la care anexezi copii de pe certificatul de nastere si cartea de identitate.

| larylri explică (pentru Ioandelasal):

Original si copie? sau doar copie?

| larylri explică (pentru Ioandelasal):

Mersi

| Ioandelasal a răspuns (pentru larylri):

La dosar se depun copiile, originalele le duci pentru verificare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce intrebi la Dragoste si sex?

| larylri explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca este cea mai populara si pot primiiiii mai repede raspunsul! scuze!•