| Sergiuvaly a întrebat:

Buna tuturor, am un prieten care frecventeaza prostituate,, la strada" si vrea sa stie ce s-ar intampla daca l-ar prinde politia?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform L.61/1991 femeia va fi amendata, cu amenda de la 500 lei la 1.500 lei, iar clientul nu pateste nimic.

| RAY a răspuns:

Nimic,nici lor nu se intampla nimic

| doctorandus a răspuns:

Nimic, daca-l prinde Politia cu prostituate majore nu-i face nimic. Insa daca-l prinde SIDA sau cu minore, e jale.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Nu, nimeni nu amendeaza clientul eventual prostutiata cu o amenda de 10 milioane

| Resurrection a răspuns:

Lor nu li se intampla absolut nimic ci prostituatelor.