| Anonim271 a întrebat:

Buna tututror!
As vrea daca se poate sa ma ajutati si pe mine.
Am inteles ca daca vreau sa scot certificatul de nastere bebelusului ar trebui sa ma duc la primaria sectorului 4.
Unde anume se afla primaria si unde anume se inregistreaza adica daca ma duc acolo unde trebuie sa intreb? trebuie cumva la "registratura"?
Astept parerile voastre!
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Eu stau in sectorul 4.
Primaria se gaseste pe Str. Bulevardul George Cosbuc, nr 6-16. Pentru certificatul de nastere al bebelusului, poti intreba angajatii, te vor indruma!

| OnuOnulică a răspuns:

Pai stiu ca e o primarie bulevardul cosbuc parca o gasesti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde locuiesti? daca locuiesti in sectorul 4 mergi la eroii revolutiei si ia tramvaiul 7 spre Unirii, cobori la a 4 statie si intrbi de strada Gramont, pe acea strada se afla registratura

| Anonim271 explică:

Eu sunt din Popesti-Leordeni, dar acolo a spus sa merg la primaria sectorului 4 pentru ca acolo iei nu elibereaza certificate si de aceea sunt in dubii unde sa merg ori la primaria sectorlui 4 ori unde ai spus tu la unirii, ca cineva mi-a spus sa merg acolo la unirii!
Deci pana la urma oare unde sa ma duc?