| anonim_4396 a întrebat:

Voi cat credeti ca o sa mai ducem prost? M-am saturat pana peste cap de prostul de Basescu, de idiotul de Boc-poc si de pitipoanca de Udrea! Nu ii mai suport.Mereu imi vine sa ii omor. Tara asta arata groaznic!

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Multi ar vrea sa ii omoare, stai linistit. Si e normal, cind ii vezi ce fac, ca totul se duce de ripa in tara asta din cauza lor. Cine stie, poate cineva cindva o va face si pe asta - va asasina pe vreunul dintre ei.
Cit o mai ducem prost? Atita timp cit stam cuminti in banca noastra, atita timp cit cei ce pot cu adevarat sa faca ceva pentru tara asta nu se implica serios in a misca lucrurile. Vorba aia: "Ca raul sa triumfe in lume e suficient ca oamenii de bine sa nu faca nimic".

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La modul cel mai serios cu putinţă îţi spun că Băsescu e orice dar prost sigur nu e!

| Evolution a răspuns:

Tu de ce crezi că au plecat românii în alte ţări? Asta e... fie că ne place sau nu trebuie să suportăm până reuşim să plecam din ţara astawinking oricum românia nu mai e ce a fost odată big grin

| Summer5505 a răspuns:

Nu iti face sperante ca prost o sa o mai ducem mult timp... din ce in ce mai prost

| HaXo24 a răspuns:

Stiu! Nustiu cat o sa mai tina dar trebuie sa scapam de basescu.Cnva tr sa scape lumea de el cu tot ca o sa stea la inchisoare nu stiu cat si pe boc dar merita!

| OmulSec a răspuns:

Buna, sincer nu stiu exact, insa am vorbit cu o persoana care un fel de viziuni. Stiu ca suna ciudat, dar omul e intreg la cap si a mai avut si alte viziuni care el spune ca s-au implinit. Din cate mi-a spus el prin ianuarie 2012, undeva pe acolo o sa aiba loc o revolutie in Romania, iar noi vom scapa in sfarsit de acesti incompetenti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bucur ca sunteti de partea mea. Nu am stiut ce raspuns sa aleg, dar l-am ales pe cel al lui cristi202, si mersi de raspunsuri!