| crissu26 a întrebat:

vreau sa ma mut la alt liceu...este posibil sa imi fie refuzat transferul pe motiv ca sunt prea putini elevi in clasa (15)?

2 răspunsuri:
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Doamne! Normal ca nu. N-are nicio legatura! Numai in clasa in care vrei sa te transferi sa nu fie prea multi.

| crissu26 explică:

Pai cei din scoala de unde plec asa mi-au spus... ca e posibil ca transferul sa nu fie acceptat deoarece suntem putini in clasa si o clasa nu poate functiona cu mai putini de 15 elevi straight faceStiam si eu ca numarul maxim e de 30 ...si clasa unde vreau sa merg are multe locuri libere