| AlinaTha112 a întrebat:

Dintre elevi de liceu, voi cum ati procedat cu transferul intre semestre (daca v-ati transferat) pe clasa a - 9 - a?

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ionutaby a răspuns:

Eu m-am orientat in primul rand dupa clase, iti spun drept am picat intr-o clasa super nasoalalaughing si aveam mai multi cunoscuti intr-o clasa, a fost acelasi profil deci nu a fost o problema, la transferul dintr-un liceu in altul e putin mai greuhappy. oricum tot ce trebuie sa faci e sa te gandesti foarte bine, pentru ca va fi greu sa te mai muti si a 3-a oara happy Bafta, daca mai ai intrebari imi dai un mesaj privat sau ionutaby@yahoo.com happy

6 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Eu mam transferat de 2 ori unde am avut kef nu neaparat la sfarsitul anului sau semestrului chestia e sa vb cu directorul de de la scoala unde vrei sa t transferi sau la scoala unde esti

| AlinaTha112 explică (pentru d3javw):

Serios?! ...asa simplu e? laughing pai ok daca zici u, o sa astept pana la sfarsitul semestrului si dupa o sa vad, mss de raspuns!

| adelutza2000 a răspuns:

Pai mai intai m-am orientat la profil sa vad ce materii sunt si daca imi convin. notele pe semestrul intai s-au pus in catalog dar am iesit in castig pentru ca nu am mai facut matematica

| AlinaTha112 explică (pentru adelutza2000):

Multumesc, dar as vrea sa te mai intreb daca s-a pus vreo problema cu locurile / numarul de elevi? sau daca a trebuit sa dai vreun test ceva?

| adelutza2000 a răspuns (pentru AlinaTha112):

Da, am dat diferentele la latina, dar depinde de materiile care sunt noi fata de profilul la care ai fost. Iar cu numarul de locuri cred ca nu trebuie sa fie mai mult de 30 de copii in clasa. cu placere