| AlinaTha112 a întrebat:

Dintre elevi de liceu, voi cum ati procedat cu transferul intre semestre (daca v-ati transferat) pe clasa a - 9 - a? happy
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| claudiu13421 a răspuns:

Iei catalogul scrii pe o foaie ca vrei sa te transferi si te duci la eilaughing! nu stiu du-te si intreaba la ei!(raspuns castigator)da funda mamaiehappy

| AlinaTha112 explică (pentru claudiu13421):

Simpaticule care esti laughing)!

| claudiu13421 a răspuns (pentru AlinaTha112):

Normalcool).era o glm.cred ca n-ai facut astarolling on the floora mai facut unu din scoala asa a iesit pic afara diriga si unu a pus 10 de 10 in catalog la fiecarerolling on the floor

| AlinaTha112 explică (pentru claudiu13421):

rolling on the floor Normal ca nu am facut asta, oricum m-am descurcatwinking laughing