| littlebigdaddy a întrebat:

am un steag pe care doresc sa il inramez ca pe un tablou, dimensiunea lui este de 90x150.

- nu il pot afisa deoarece imi poate cauza probleme
- nu cunosc institutie care se ocupa cu inramare mai mare decat un tablou de familie { aprox 50x100 }, de aceea apelez aici

P.S - Sa fie in Brasov

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

POTI FACE SI SINGUR O RAMA: de la DEDEMAN cumperi bagheta tip U, care se foloseste la placa celulara din policarbonat. Apoi bai steagul intre doua foi de sticla si pui acele baghete pe fiecare latura. Este indicat ca pe "fundul" proflului U sa pui silicon. Bafta deasa si mult succes. Ai grija sa nu expui steagul inramat in locuri publice, sau in locuri vizibile de carte cetatenii care au alte optiuni fata de simbolurle de pe acel steag

| littlebigdaddy explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

"placa celulara din policarbonat"
Sunt analfabet din punct de vedere al materialelor, de aia sunt dispus sa platesc pe cineva pentru asta

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru littlebigdaddy):

Policarbonatul este un material plasic, folosit in constructii. http://www.izopol.ro/......icarbonat/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E semnul lui Hitler, nu? laughing