| Fifylici a întrebat:

As dori si eu un nr de telefon al fundatiei Romanii Criss care are sediul in Cluj-Napoca, presedinte Robert Matei.Am cautat si pe google dar nu am gasit nimic concret.
Am mare nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Romani Criss nu are sediul în Cluj Napoca ci în Bucureşti, în sectorul 1.
Mobil: 0740. 19. 46. 46
Totuşi, fundaţie care apără drepturile ţiganilor este Fundaţia WASSDAS, cu sediul în strada Rene Decartes, Nr. 6.
Contact: Tel/Fax: +(40) 64 194 893 int. 26, 27, E-mail: asz@mail.soroscj.ro.
Indicaţii: Strada Rene Decartes se află în cartierul Zorilor. Mergi cu autobuzul 35 şi cobori la capăt, apoi mergi către grădina Botanică, traversezi Republicii şi strada e undeva în spatele Grădinii Botanice.
Salut.