| Naidovici_Cosmin_1997 a întrebat:

, As vrea sa îmi spuneți daca mai pot sa redobandesc permisul, este a 2 oara când mi se ia permisul, în mai puțin de 1 an. Pot sa îl recuperez?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ti-a fost suspendat dreptul de a conduce o sa obtii permisul dupa expirarea perioadei de suspendare, in cazul tau nu poti obtine restituirea dupa 30 de zile, daca suspendarea este pe 60 ori 90 de zile.
De asemenea va trebui sa sustii testul teoretic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa ce trece perioada de suspendare normal ca il poti recupera. Mai curios e cum l ai obtinut...

| BuburuzaVesela a răspuns:

Valeleu vere, esti criminal.Asta ar trebui sa-ti puna niste semne de intrebare.In primul rand daca l-ai luat pe spaga, normal ca esti afon in acest domeniu si ti se ia permisul.Iar ca sa-l recuperez incearca sa faci scoala serios.Si corect de data asta.