| Memo989 a întrebat:

detin un teren intravilan, in urma cu 2 luni am fost contactat de primarul din localitatea in care este situat terenul, aratandu-mi o schita despre un viitor sens giratoriu care vor sa il faca, terenul fiind situat la E85 au nevoie de 7 m din 600m2 pe care ii detin, am fost de acord sa le ofer 7 m2 toate costurile urmand sa le suporte primaria, respectiv dezmembrare si taxe notariale.Doar ca nu stiu din ce motiv inca nu au rezolvat cu dezmembrarea (eu inca nu am fost chemat sa semnez).
Intre timp eu am gasit cumparator si as vrea sa stiu daca pot sa vand avand in vedere ca nu am semnat nimic inca.

Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa vinzi linistit, atata timp cat nu ai semnat nimic cu primaria. O sa semneze primaria cu cumparatorul.

1 răspuns:
| Panamax a răspuns:

Primarul l-a trimis, ca o sa creasca pretul