| Andreialez a întrebat:

Buna ziua, eu am dat la școala de șoferi la 18 ani fără 3 luni și am terminat orele de condus și ce este necesar, in fisa de școlarizare este trecut buletinul cel vechi care a expirat luna aceasta pe 4 Februarie, dar imediat am facut buletinul nou, pot da sala daca este trecut buletin cel vechi in actele pentru susținerea examenului teoretic și practic?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, avand in vedere ca datele personale sunt aceleasi, vei depune la dosar copia noii carti de identitate (ca pe actul de identitate nu scrie buletin).