| dEmenTu1703 a întrebat:

Buna ziua! Am o intrebare! Fac 18 ani in data de 17/03 si am examenul teoretic la sala in data de 18/03! Mi-am depus actele pentru buletin in luna februarie si mi s-a spus ca in data de 16/03 sa merg dupa el! Cand am fost astazi mi s-a spus ca sa revin saptamana viitoare cu un telefon! Tin sa mentionez ca am depus actele acum aproximativ o luna! Mai pot sustine proba teoretica cu buletinul vechi sau daca este alta solutie? Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sustine examinarea pentru permisul de conducere cu cartea de identitate actuala, avand in vedere ca, in starea de alerta, a fost prelungita valabilitatea CI.