| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Examenul de bacalaureat îl corectează cei de la guvern?

Răspuns Câştigător
| thebest909 a răspuns:

Daca l-ar corecta cei din guvern ar fi jale, lucrarile sunt corectate de catre profesori din diferite judete, de exemplu cele din Timis sunt corectate de Arad si invers.

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Il corecteaza profesorii din invatamant.

| Hyperion7 a răspuns:

Guvernul plătește profesori sa corecteze lucrările, dar doar atât.

| ReddY25 a răspuns:

Non

| StoicAnalysis a răspuns:

Ar fi culmea laughing). La cat de batuti in cap sunt astia din guvern, s-ar gasi numai note de 10.
Le corecteaza alti profesori platiti sa faca asta. doar ca nu profesorii tai din liceu. Ci alti profesori din alte licee.

| anonim3248 a răspuns:

Se corectează de profesori.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Profesorii corectează lucrările.

Răspuns utilizator avertizat
| Drake21 a răspuns:

Nu, direct presedintele rolling on the floor

| floruits a răspuns:

Bună!

Nu. Profesorii corectează lucrările. Guvernul doar plătește profesorii să corecteze lucrările.

Zi frumoasă!