| BiraSorina a întrebat:

Bună ziua! Sunt joburi la aeroport pentru absolvenții de 12 clase care nu au luat examenul de bacalaureat?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca sunt, in munca necalificata... gen curatenie.

| dullcat a răspuns:

Buna.Observ ca tot intrebi de aeroport.De unde afinitatea aceasta? Sa stii ca mai exista multe alte joburi.

Eu te sfatuiesc totusi sa faci tot posibilul ca la anul sa iei bacul.In felul acesta ai mai multe oportunitati de angajare un pic mai ok.

| Sistemulxxl a răspuns:

Necalificate dar numai daca ai relatii. Poti fi carator de bagaje la Lutas sau cleaner adica spalator de holuri si wc-uri.

| Sjhxjcks a răspuns:

Nu ai luat bacu'?

| BiraSorina explică (pentru Sjhxjcks):

La istorie

| Sjhxjcks a răspuns (pentru BiraSorina):

Nu stiuuuuuu. Du-te si intreaba

| BiraSorina explică:

Mă gândeam dacă pot să fiu vânzător de bilete!

| anonim3248 a răspuns (pentru BiraSorina):

Se angajează cu concurs la aeroport.

| MiraMiraMira987654321 a răspuns (pentru BiraSorina):

Ce vanzator de bilete? Te crezi la cinematograf? rolling on the floor

| 1234568807 a răspuns (pentru BiraSorina):

De ce vrei neaparat un job la aeroport? iti gasesti si alte joburi fara bac, bine ca nu ai intrebat de joburi la gara fara bac

| Sistemulxxl a răspuns (pentru BiraSorina):

Poti vinde bilete la wc-uri publice!