| Marian1433 a întrebat:

Buna ziua! m-am culcat cu telefonul langa mine, am 15 ani si am impresia ca am sunat la 112, apelul apare in recente? tin sa mentionez ca nu m-a sunat nimeni momentan

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

De unde stii ca telefonul a format 112 daca nu apare in contacte recente?
Nu este nicio problema daca ai sunat din greseala!
Daca te va suna cineva inapoi de acolo le spui ca a fost o greseala ca s-a format in buzunar si ca iti pare rau...nu se va intampla absolut nimic.
Daca nu te-a sunat pana acum cineva de acolo, inseamna ca nu s-a apelat numarul 112!

| Marian1433 explică (pentru Simpatic):

Multumesc multttt, chiar imi faceam griji, un an nou binecuvantat va doresc!

| Simpatic a răspuns (pentru Marian1433):

Cu placere, asemeni!