| anonim_4396 a întrebat:

De curand am achizitionat un smartphone, o prietena sustine ca am sunat-o, dar in telefon nu imi apare sa fi sunat la numarul ei, mentionez ca este primul meu telefon touchscreen si abia m-am invatat la el, oare este posibil ca sa existe probleme cu telefonul si ca apelul sa se fi efectuat asa din senin.

1 răspuns:
| yaquzo a răspuns:

E o singura explicatie pentru asta si imi pare rau ca o spun dar..telefonul tau.e. bantuit!
dar sa lasam gluma. telefonul tau nu are nimic ier prietena ta cred ca te-a pacalit stiind ca e primul tau telefon de astfel gen. smartphone touchscreen.