| Marian2314 a întrebat:

Buna ziua TPU as dori sa stiu pot sa ma inscriu la scoala de soferi categoria A2 pe timpul asta? Sau nu se face din cauza vremii, zapezii?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul sigur il primesti de la scolile care pregatesc pentru aceasta categorie, asa ca intereseaza-te la cele din judetul tau. Sigur ca nu se vor face ore de conducere pe timp nefavorabil, dar se pot face ore de legislatie.

| francut a răspuns:

Poti sa te incrii. Si chiar e indicat sa o faci pe o astfel de vreme, pentru ca inveti cum sa conduci pe timp de iarna.