| Akn a întrebat:

Bună ziua, unde pot reclama acest user care da tepe și amenință? https://m.olx.ro/oferte/user/9F3SH/

22 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai dovezi, te-a inselat si amenintat poti face plangere penala la politie sau Parchetul de pe langa judecatoria de care apartii cu domiciliul, pentyru infractiunile de inselaciune si amenintare.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti-a dat tie teapa/inselat si ai poze/imagini salvate sau inregistrare audio sau video, il poti reclama la Politie.

| Violleta2022 a răspuns:

Din cate vad eu, userul asta este cotat "excelent" pe olx.ro si ratingul asta este dat de cumparatorii lui.

Uite aici, am copiat chiar de pe profilul lui:

"Excelent
(23 rating-uri)
Majoritatea cumpărătorilor sunt extrem de satisfăcuți de experiența cu acest utilizator"

suntserios
| suntserios a răspuns:

La politie cu dovezi ca te a inselat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La olx.

| Hyperion7 a răspuns:

In primul rand la OLX, atașând discuțiile sau dovezile pe care le ai și în al doilea rând, la poliție, făcând plângere.

| anonim3248 a răspuns (pentru Hyperion7):

Nu poate să facă ce ai spus că sunt originale lucrurile alea.

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim3248):

Sa atașeze dovada vânzătorul că sunt legalehappy
Doar pentru că x scrie ca un lucru e așa, nu înseamnă că așa și ehappy

| anonim3248 a răspuns (pentru Hyperion7):

Nu e obligat să arate nimic pe OLX.

| Hyperion7 a răspuns:

Mmm,atunci asta e

| anonim3248 a răspuns (pentru Hyperion7):

Ce vezi în anunțurile lui este marfă luată de la magazine second hand din centrul Bucureștiului și se vinde la kg.

| anonim3248 a răspuns:

Ăla ce anunțuri are sunt de lucruri vechi care sunt de firmă și sunt luate de la magazine second hand.

| anonim3248 a răspuns:

El ia marfă de la second hand la kg și o vinde pe OLX.

| anonim3248 a răspuns:

Ăla merge în magazine second hand din centru și caută lucruri de firmă și le vinde în anunțuri

| anonim3248 a răspuns:

Ăla dacă merge la poliție sigur arată bonul de la magazinul second hand de unde a luat marfa.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Ăla dacă merge la poliție mai mult de 5 minute nu stă.

| anonim3248 a răspuns:

Ăla e așa de prăpădit că parcă trăiește în anii 1995.

Răspuns utilizator avertizat
| DataScience a răspuns:

Mm sexy, are inel "Dulce cam ca blana" original la 150 de lei.

| AndreiMadalin69420 a răspuns:

Buna incercare dar nu iti merge este un key logger jegos

| ScorteaTraian a răspuns:

La olx.