| minirollo a întrebat:

va rog frumos cei care traiti in Ungaria de mai mult timp si sunteti stabiliti acolo sa imi spuneti cum este sa traiesti la ei?

Cat ai salar,iti ajunge ca sa traiesti sunt preturi mari,se gasesc locuri de munca,este o tara in care merita sa te muti, se poate traii din salariul minim pe economie?

Va rog spuneti-mi cat mai mult, pentru ca am planuri de a ma muta acolo.

Va multumesc

1 răspuns:
| TCI a răspuns:

Din cate am inteles, se traieste mai bine acolo decat la noi ...acum depinde de fiecare happy