| Dănciulescu_Robert_1994 a întrebat:

Va rog frumos daca imi puteti raspunde la o intrebare: Am pierdut cardul de sanatate si am fost de am scos o adeverinta inlocuitoare pana sa imi vina un nou card. Intre timp am gasit cardul pe care l-am crezut pierdut dar am si adeverinta, cardul cel nou nu mi-a venit inca. Cardul pe care l-am regasit, mai este valabil? Va multumesc frumos!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu Casa Judeteana de Sanatate. Intreaba daca l-au anulat.