| AvalohAlyn a întrebat:

Ca sa fac un curs de operator PC cu bani, imi trebuie adeverinta de la medicul de familie sau de la medicul specialist sau de la medicina muncii cum ca sunt apt? Mentionez ca eu am anumite probleme psihologice(anxietate, TOC) dar sunt sub tratament, sub control.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Pentru curs NU am auzit de asa ceva
ca sa muncesti in IT, NU am auzit de asa ceva

aici nu e vorba de masini grele cu care sa dai peste nevinovati, nici de armata care iti pune o arma in mana
e vorba de un calculator cu tastatura

insa ce stiu eu, poate ajungi marele hacker si pornesti al 3lea razboi mondial big grinbig grinbig grinbig grin